Róże

Róże

Zdjęcia i tekst chronione prawem autorskim

Wszelkie prace, zdjęcia i opracowania zamieszczane na tej stronie są mojego autorstwa i nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojego zezwolenia. USTAWA O PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH. z dnia 4 lutego 1994 r.

niedziela, 9 marca 2014

Kosz z 50 czerwonych róż

Na Dzień Kobiet a przy okazji był to tez prezent na inna okoliczność powstał pierwszy w moim wykonaniu kosz z 50 czerwonych róż. Było przy nim trochę pracy, troche układania ale wszystko fajnie wychodziło, gonił tylko czas. Różyczki są w dwóch odcieniach czerwieni czego niestety nie widac na zdjęciu. Ostatnie dni były bardzo ponure i nie miałam możliwości zrobienia dobrych zdjęć. Musiałam więc zrobić takie jakie wychodziły :-) Kosza nie mierzyłam ale myślę że miał przynajmniej około 70cm wysokości. 
Na każdej róży mały kryształek :-)

Kosz stoi na ławie o wymiarach 60cmx60cm więc takie możecie mieć odniesienie dla oceny wielkości.


6 komentarzy:

 1. oj wiem coś o pracy przy takim dużym koszu - też robiłam, podoba mi się, fajnie wyglądają te kryształki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie Aga, kto robił coś takiego wie ile czasu trzeba poświęcić ale da efektu warto :-) A kryształki lubię na różach :-)

   Usuń
 2. robi wrażenie!!!
  ależ to pracochłonne

  OdpowiedzUsuń
 3. Kosz róż jest imponujący - łączenie różnych materiałów daje efekt:)
  O tym, że kolory na zdjęciach nie wychodzą jak trzeba przekonałam się robiąc zdjęcia swoich kwiatów. Wiem ile czasu wymaga wykonanie takiego kosza róż - z moim koszem 50 róż płatkowych spędziłam ...naście godzin ale warto było:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och próbowałam nie raz płatkowych i to dopiero jest mozolna praca ale efekt na pewno wspaniały i wart tych spędzonych godzin :-)

   Usuń