Róże

Róże

Zdjęcia i tekst chronione prawem autorskim

Wszelkie prace, zdjęcia i opracowania zamieszczane na tej stronie są mojego autorstwa i nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojego zezwolenia. USTAWA O PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH. z dnia 4 lutego 1994 r.

sobota, 3 maja 2014

Kosz w kolorach czekolady i ecri

Kolejna Ewa poprosiła o kosz  w odcieniach ciemnego brązu i ecri. Postanowiłam ożywić go piękną zieloną wstążką, listkami i kryształkami. W koszu jest 18 róż. Wysokość samego kosza to ok. 53cm. Kosz przy łodygach kwiatów uzupełniłam suszem. Lubię wrzucać zdjęcia na bloga bo są dobrej jakości, wszystko wyraźnie widać, a facebook niestety te same zdjęcia pożera :-)


Dla Ewy powstały również dwa drzewka z dwukolorowych róż, jedno z różyczek z ciemno fioletowej krepiny i jasnego fioletu a drugie z ciemnego różu i jasnego różu. Na zdjęciu jasne kolory bardziej przypominają białe ale dzieję się tak przez zestawienie z ciemnymi kolorami.9 komentarzy:

 1. Edytko piękne te Twoje kompozycje różane !! Chętnie wybrałabym się do Ciebie na małe przeszkolenie jak zrobić takie śliczne różyczki :) Są najpiękniejsze!! Nie moge wyjść z podziwu jak je oglądam :) Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne zestawienie kolorków - we wszystkich trzech pracach:) zatrwian fajnie wypełnia przestrzeń

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prace, zarówno kosz i drzewka.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Edytko,wszystkie Twoje prace są wspaniałe - gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam Edytko,zapraszam Cię po nominację bloga;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Prace są śliczne:))) Za każdym razem podziwiam Twoje różyczki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Trafiłam tu przez przypadek, ale chyba zostanę na dłużej ... :)

  OdpowiedzUsuń